Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Vide paraksta līgumu par Skolas ielas un Upes ielas pārbūvi

Pamatojoties uz iepirkuma rezultātiem par Skolas ielas un Upes ielas pārbūvi Dobeles pilsētā, 14. jūnijā Dobeles novada pašvaldībā tika parakstīts līgums ar pilnsabiedrību “RERE VIDE 1”.

Līgumu parakstīja Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un RERE GRUPA valdes loceklis Vjačeslavs Voropajevs.

Andrejs Spridzāns savā uzrunā uzsvēra, ka abas pārbūvējamās ielas atrodas pilsētas centrā, līdz ar to būvniekam nopietni jādomā par satiksmes un gājēju plūsmas organizāciju būvdarbu laikā. Turklāt šajā teritorijā vienlaikus notiek vēl divu citu lielu projektu realizācija, līdz ar to ir svarīgi saskaņot visu iesaistīto uzņēmumu darbību. Domes priekšsēdētājs vērsa klātesošo uzmanību uz to, ka ne mazāk svarīgi ir būvdarbus veikt ļoti labā kvalitātē un līgumā paredzētajā termiņā.

Savukārt līguma parakstīšanā klātesošais “RERE VIDE” tehniskais direktors Toms Rancāns atzīmēja, ka viens no faktoriem, kas garantē projekta izdošanos, ir abu līgumslēdzēju pušu lietišķa, konstruktīva un savstarpēji izprotoša sadarbība, risinot projekta realizācijas gaitā radušos jautājumus.

Skolas un Upes ielas posmi izvietoti kvartālā starp Zaļo, Krasta un Viestura ielu. Pilsētā tie nodrošina piekļuvi esošajām kultūras un izglītības iestāžu ēkām un savrupmājām. Iestāžu īpatsvars šajā teritorijā ir izteiktāks – šeit atrodas sākumskola, trīs pirmsskolas izglītības iestādes un Dobeles mūzikas skola, kur šobrīd arī norisinās būvdarbi. Līdz ar to pārbūvējamais Skolas ielas posms būs nozīmīgs ieguldījums pilsētas infrastruktūrā, jo vedīs uz rekonstruēto mūzikas skolu un koncertzāles jaunbūvi. Skolas ielas un Upes ielas zonā atrodas arī neapbūvēta teritorija – parks.

Pamatojoties uz iepirkuma dokumentāciju, būvdarbu līguma izpildes termiņš ir 12 mēneši līdz objekta pieņemšanai ekspluatācijā (iekļaujot dokumentācijas sagatavošanu). Kopējā līguma summa ir 1 481 796,37 EUR (viens miljons četri simti astoņdesmit viens tūkstotis septiņi simti deviņdesmit seši eiro 37 centi bez PVN).

Pēc būves pieņemšanas ekspluatācijā būvdarbu veicējs garantē darbu kvalitāti 72 mēnešus (6 gadus).