Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

RERE GRUPA

RERE GRUPA ir būvniecības profesionāļi.

Komanda ar ievērojamu pieredzi. Mēs nodrošinām kompetenci un kvalitāti trīs galvenajos virzienos: būvniecībā, restaurācijā, infrastruktūras un vides projektu īstenošanā. Augstas kvalifikācijas inženieri, Latvijas vadošie restauratori, profesionāli infrastruktūras un vides projektu speciālisti ir gatavi īstenot Jūsu būvniecības idejas.

Ziņas

22-01-2022
Atjaunota Turaidas pils vēsturiskā koka grodu aka

Turaidas pils aka ir unikāls 16.gadsimta sākuma objekts – visdziļākā izpētītā koka aka Latvijas viduslaiku pilīs. Visā Latvijas teritorijā tikai astoņās viduslaiku pilīs konstatēta precīza akas atrašanās vieta, savukārt tikai trīs no atrastajām - Cēsu Riekstu kalnā, Mārtiņsalā un Turaidā, attīrītas un izpētītas līdz to sākotnējai pamatnei.

14-01-2022
Uzsākta Trebū Home dzīvojamā kompleksa ceturtās kārtas būvniecība

Nekustamā īpašuma attīstītājs AFI Europe ir noslēdzis līgumu ar AS RERE Grupu par daudzdzīvokļu ēku projekta Trebū HOME nākamās kārtas būvniecību.

Turpinot dzīvojamo ēku kompleksa Trebū HOME attīstību, tā ceturtajā kārtā tiks izveidots jauns apbūves kvartāls ar trim sešstāvu ēkām un atbilstošu infrastruktūru. Vērienīgais daudzdzīvokļu ēku komplekss atrodas Rīgā, Pļavniekos, veidojot jaunu plašu apkaimi ar zaļu, sakoptu un mūsdienu pilsētnieku prasībām atbilstošu vidi. Projekta Trebū HOME pasūtītājs ir SIA AFI INVESTMENTS, un ceturtās kārtas būvdarbus veiks RERE Grupas uzņēmums SIA RERE Meistari.