Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

RERE GRUPA

RERE GRUPA ir būvniecības profesionāļi.

Komanda ar ievērojamu pieredzi. Mēs nodrošinām kompetenci un kvalitāti trīs galvenajos virzienos: būvniecībā, restaurācijā, infrastruktūras un vides projektu īstenošanā. Augstas kvalifikācijas inženieri, Latvijas vadošie restauratori, profesionāli infrastruktūras un vides projektu speciālisti ir gatavi īstenot Jūsu būvniecības idejas.

Ziņas

01-03-2021
Mežaparka lielās estrādes nodošana ekspluatācijā saņem KILOGRAMS KULTŪRAS balvu nominācijā NOTIKUMS 2020

Gada “Notikuma” titulu šogad izpelnījās Mežaparka Lielās estrādes nodošana ekspluatācijā (pabeigti pirmās kārtas rekonstrukcijas darbi). Ceremonijā laureātu atklāja režisors Dzintars Dreibergs, kurš pērn šo balvu saņēma par spēlfilmu “Dvēseļu putenis”.

2020. gada 21. maijā, mēnesi pirms līgumā noteiktā termiņa, Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Mežaparka Lielās estrādes B posma pirmās kārtas būvdarbus. Atbilstoši arhitektu Jura Pogas un Austra Mailīša iecerei tapusi "Sidraba birzs" – unikāla metāla konstrukcija ar vairāk nekā 500 akustiskajiem vairogiem un adiabātisko sistēmu, kas vasaras karstumā ļaus atvēsināt dziedātājus, dzesējot sakarsušo gaisu ar ūdens miglas palīdzību. Estrādes atjaunošanu pilnībā bija plānots pabeigt līdz 2023. gada Dziesmu un deju svētkiem.

Arhitekts Austris Mailītis, balvu saņemot, sacīja: “Šis nu gan ir varens pārsteigums! Pagājušajā vasarā, kad tika pabeigta koristu puse, notika skaņu iemēģināšana. Sanāca kopā 30 kori un dziedātāji izretojās estrādē. Tika nodziedātas vairākas tautasdziesmas, un bija sajūta, ka ir, ka būs, ka “Sidraba birze” skanēs! Es izjūtu pateicību strādāt kopā ar tik lielu komandu. Paldies koncepcijas autoriem, paldies kolēģiem, būvniekiem, pasūtītājam.

Bet, galvenais – paldies Dziesmu svētku kopienas cilvēkiem! Pēc gada mēs gan jau varēsim teikt – lai skan!”

Uz balvu kategorijā “Notikums” šogad pretendēja arī Džemmas Skulmes darbu izstādes “Džemma Skulme. Saruna ar laiku” un “Džemma Skulme. Viņas glezniecība“ un starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus 2020”.

12-02-2021
Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma jaunais korpuss nodots ekspluatācijā

Šī gada 10. februārī Būvniecības Valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma jauno daudzfunkcionālo mācību korpusu Rīgā, Jūrmalas gatvē 96. Iepriekš līdz 2015. gadam tehnikums bija zināms kā Rīgas Amatniecības vidusskola, bet šodien te sagatavo ne tikai koka mākslas, metālmākslas, tekstilmākslas nozares speciālistus, bet arī jaunos profesionāļus mediju un vides dizaina jomās. Jaunā korpusa būvdarbi tika uzsākti 2020. gadā, un tos pēc SIA "MADE arhitekti" projekta veica būvnieks SIA "RERE Būve".