Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Ziņas

Atklāti pirmie divi katastrofu pārvaldības centri

1.jūnijā atklāti jaunie Priekules un Iecavas depo jeb katastrofu pārvaldības centri (KPC). Šie ir tikai divi no astoņiem jaunajiem KPC, kas atradīsies dažādās Latvijas pilsētās. Atklājot šos centrus, ir sperts nozīmīgs solis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) infrastruktūras un iekšlietu nozarē strādājošo darba apstākļu uzlabošanā.

Līdzšinējo posteņu ēkas neatbilda mūsdienu ugunsdzēsības depo, drošas darba vides un sanitārajām prasībām, neskatoties uz to, ka, piemēram, Iecavas postenim ir lielākais izsaukumu skaits uz notikumiem starp visiem posteņiem Zemgales reģionā, un tas ir viens no lielākajiem arī starp visiem VUGD posteņiem. Iecavas KPC izmaksas sasniedza 1 476 699, 32 eiro bez PVN, savukārt Priekules KPC – 1 483 893, 95 bez PVN.

Būvdarbus veica SIA "RERE BŪVE". Atklāšanas pasākumā Tehniskais direktors Jevgeņijs Nesterovičs pateicās visiem gan par ieguldīto darbu, gan par veiksmīgu sadarbību. Viņš uzsvēra, cik ļoti izaicinājumiem pilns bija šo centru tapšanas laiks, ņemot vērā pēdējo gadu notikumus pasaulē, kuri būtiski ietekmējuši arī būvniecības nozari.

Pasākumā piedalījās iekšlietu ministrs M. Kučinskis, valsts sekretārs D.Trofimovs, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktore R.Innusa, VUGD priekšnieks M.Baltmanis, Valsts policijas priekšnieks A.Ruks, vietējo pašvaldību vadītāji un SIA "RERE BŪVE" pārstāvji.