Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Trebū HOME dzīvojamo ēku komplekss 4. kārta

Klients

AFI INVESTMENTS

Būvuzņēmējs

SIA RERE Meistari

Projektētājs

ARHIS ARHITEKTI, MARK arhitekti

Būvniecības statuss

Procesā

Turpinot dzīvojamo ēku kompleksa "Trebū HOME" attīstību, tā 4. kārtā tiks izveidots jauns apbūves kvartāls ar 3 sešstāvu ēkām un atbilstošu infrastruktūru. Vērienīgais daudzdzīvokļu ēku komplekss atrodas Rīgā, Pļavniekos, veidojot jaunu plašu apkaimi ar zaļu, sakoptu un mūsdienu pilsētnieku prasībām atbilstošu vidi.

Saskaņā ar projektu šajā kārtā kopā tiks uzbūvēti 153 pilnas apdares dzīvokļi ar kopējo apbūvi 11455 kvadrātmetru platībā. Trīs dzīvojamās ēkas kopējā dzīvokļu kompleksā veidos atsevišķu pakavveida kvartālu ar iekšpagalmu. Dzīvojamās ēkas izvietotas ar domu, lai ēku ietvertās teritorijas iekšpusē veidotos apzaļumots, labiekārtots iekšpagalms kā noslēgta vieta mājas iedzīvotājiem. Pagalma centrālajā daļā plānota plaša zāliena zona, rotaļu laukums un atsevišķas atpūtas vietas.

Visas ēkas projektētas kā A klases jeb augstākās klases energoefektīvas dzīvojamās ēkas, kurās plānoti 2 līdz 4 istabu plaši dzīvokļi. Ēkas pamatkonstrukcijas — pamati, pārsegumi, kolonnas— tiks būvētas no monolītā dzelzsbetona ar pašnesošām siltinātām sienu konstrukcijām.

Patīkamas un zaļas vides nodrošināšanai visā teritorijā plānoti jauni stādījumi, izmantojot dažādu koku, krūmu un ziemciešu sugas. Autostāvvietas būs atklātas un tās izvietosies piemāju teritorijā virszemes līmenī. Iedzīvotāju ērtībām būs pieejamas arī velonovietnes. Trebū HOME” teritoriju caurvij ozolu aleja, kas līdz ar katras jaunas kārtas paplašināšanos, tiek papildināta ar jauniem sarkano ozolu dižstādiem.

Atpakaļ uz projektu sarakstu