Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

Pabeigti autoceļa C13 pārbūves darbi Mārupē

RERE Grupa meitasuzņēmums RERE Vide noslēdzis pārbūves darbus pašvaldības autoceļa C13 posmā Mārupē. Pārbūvētās brauktuves garums ir 1.5 kilometri un darbi minētajā ceļa posmā ilga piecus mēnešus.

Pārbūvēts tika posms no Stīpnieku ielas līdz Dzirnieku ielai, un remonta laikā tika izbūvēts lokāls drenāžas vads 1474 m, 11 drenāžas akas, ierīkotas 8 caurtekas, apzaļumota nogāze 16 000 m2.

“Šī ceļa posma sakārtošana bija būtiska gan tā apkārtnē notiekošās uzņēmējdarbības sekmēšanai - piemērs ir būvniecības materiālu ražotājs “Cemex”, kura ēka atrodas tieši pārbūvētajā posmā, gan citu Mārupes novada attīstības plānu īstenošanai.  Turklāt šo ceļu daudz izmanto viesi no kaimiņvalstīm - braucot no Lietuvas vai Polijas, tas ir īsākais maršruts, ko virzienā uz lidostu piedāvā meklēšanas rīks GoogleMaps,” norāda RERE Vide būvdarbu vadītājs Toms Muzikants.


Ceļa pārbūves pasūtītājs bija Mārupes pašvaldība, kas projektu īstenoja ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu. Būvniecības darbu summa bija 670 tūkst. EUR.