Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

Jaunolainē atklāts jaunais sporta nams

 6. janvārī tika atklāts Jaunolaines sporta nams. Vairāk nekā 2 miljonus eiro vērtā projekta pasūtītājs ir Olaines novada pašvaldība, bet ģenerāluzņēmējs - pilnsabiedrība “RERE Būve 1”.

 

Kā atklāšanas pasākumā norādīja Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs, "ieguldot sporta infrastruktūras izbūvē, esam veikuši lielu ieguldījumu mūsu bērnu, novada un visas Latvijas nākotnē."

Savukārt būvniecības kompānijas "RERE Būve 1" projekta vadītājs Arnis Rītiņš uzsvēra: "Mums kā būvniekiem rūp ne tikai ēka, kuru uzceļam, bet arī cilvēki, kas tajā strādās, bērni, kas šeit sportos, trenēsies, augs stipri un mērķtiecīgi. Esmu pārliecināts, ka mēs vēl dzirdēsim par jauniem, talantīgiem sportistiem, kuri šeit uzsākuši savu sportisko karjeru. Un liela atbildība bija būvēt šo ēku zem skolas logiem, kur jaunā paaudze varēja apgūt būvnieka profesiju.”

Jaunais sporta nams ir savienots ar esošo Olaines sākumskolas ēku, un ļaus gan sākumskolas bērniem, gan citiem novada iedzīvotājiem nodarboties ar sporta aktivitātēm un uzturēt veselīgu dzīvesveidu.

Sporta namā pirmajā stāvā atrodas ieejas vestibils ar garderobi, treneru un medmāsas telpas, un lielā sporta zāle, kas paredzēta basketbola, volejbola, rokasbumbas, telpu futbola un badmintona treniņiem, kā arī atsevišķa cīņu sporta zāle. Starp abām zālēm atrodas ģērbtuvju bloks, sanitārie mezgli apmeklētājiem un telpa inventāru uzglabāšanai. Savukārt ēkas dienvidu daļā ir izvietota tehniskā telpa ar iebūvētu siltummezglu un ūdens vadu. Ēkas otrajā stāvā izbūvēta fitnesa zāle, sanitārie mezgli apmeklētājiem, ventilācijas kamera un balkoni skatītājiem.

Būvdarbu laikā veikti arī teritorijas labiekārtošanas darbi 10750 m2 platībā, tāpat ir labiekārtots plašs laukums ar 116 auto stāvvietām, 30 atpūtas soliņiem, 25 velosipēdu statīviem un trim karogu mastiem pie sporta zāles galvenās ieejas.


Informācija par objektu:

  • Pasūtītājs: Olaines novada pašvaldība
  • Līguma summa: 2 098 118,70 EUR bez PVN
  • Ģenerāluzņēmējs : PS "RERE BŪVE 1" projekta vadītāja Arņa Rītiņa vadībā
  • Arhitekti: SIA "Skonto Būve" Aleksandra Čepigusa vadībā
  • Būvuzraudzība: SIA "Būvuzrugi LV" Artūra Ščura vadībā
  • Darbi uzsākti: 2016. gada septembrī un pabeigti 2017. gada decembrī
  • Kopējā projekta platība: 2971,44 m2