Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Meistari inženieri saņem “Būvindustrijas lielās balvas” atzinības rakstus

3.septembrī VEF Kultūras pilī norisinājās “Būvindustrijas lielās balvas” svinīgā pasniegšana, kur vienpadsmit būvniecības nozares profesionāļi saņēma Būvindustrijas lielo balvu – “Pamatakmeni’”, bet  vienpadsmit būvniecības profesionāļi – Atzinības rakstus. Pasākumā tika pasniegta arī sabiedrības balsojuma balva un pirmo reizi –  apbalvoti arī titula Gada students ieguvēji.

Balvas tika pasniegtas divās kategorijās – par mūža ieguldījumu būvindustrijā un gada inženieris/arhitekts grupā. RERE Meistari projektu un būvdarbu vadītāji Andris Sausiņš un Ģirts Striebulis bija to profesionāļu vidū, kuri saņēma Atzinības rakstus.

Apsveicam kolēģus un lepojamies, ka ieguldītais darbs un enerģija saņēmusi arī ārēju  novērtējumu!

Kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā” “Pamatakmeni’’, diplomu un nozīmīti saņēma:
Jānis Krastiņš, Dr. habil. arch, RTU Arhitektūras fakultātes Arhitektūras vēstures un teorijas katedras profesors,
Andris Krēsliņš, RTU Būvniecības un inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta Siltuma inženierijas un tehnoloģijas katedras vadošais pētnieks,
Ija Niedole, „IMINK” un „IMINK1” valdes locekle,
Sergejs Gridņevs, “TILTS” valdes priekšsēdētājs,
Andrejs Magaznieks, “Būvalts R” valdes priekšsēdētājs.
Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu būvindustrijā saņēma Jevgenijs Demins, “LNK Industries” būvdarbu vadītājs.

Kategorijā “Gada inženieris/arhitekts” “Pamatakmeni”, diplomu, nozīmīti un apliecinājumu ceļojumam uz Vīnes operu un būvēm saņēma:
“Gada inženieris” Valdis Čerpakovskis, “LNK Industries” projektu un darbu vadītājs,
“Gada būvdarbu vadītājs” Janeks Joma, “Merks” būvdarbu vadītājs,
“Gada inženieris” Aigars Madžulis, “RK Metāls” ēku konstrukciju būvinženieris, “Gada inženieris” Jānis Kuļikovskis, ‘’Igate Būve” projektu un būvdarbu vadītājs, “Gada arhitekts” Artūrs Lapiņš, “Arhitektoniskās izpētes grupa” projektu grupas vadītājs, arhitekts ar privātpraksi,
“Gada jaunais arhitekts” Didzis Jaunzems, arhitektu biroja “DJA” dibinātājs un galvenais arhitekts.

Atzinības rakstus un speciālās balvas saņēma:
Andris Sausiņš, “RERE Meistari” projekta un būvdarbu vadītājs,
Kaspars Šnepers, “Stikla Serviss” projektu vadītājs,
Ģirts Striebulis, “RERE Meistari” projektu un būvdarbu vadītājs,
Zigmunds Urtāns, “Merks” projektu vadītājs,
Brigita Bula, biroja “Brigita Bula arhitekti” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja,
Jānis Alksnis, „Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate” projektu un būvdarbu vadītājs,
Marija Grušinska, “LNK Industries” būvinženiere,
Didzis Ķezberis, "Norma-S" būvdarbu vadītājs,
Oskars Pārpucis, ūdensapgādes un kanalizācijas konsultantu uzņēmuma "Aqua-Brambis" vecākais inženieris,
Gints Caunītis, “Selva Būve” projektu vadītājs.

Sabiedrības balsojumā mājaslapā lielabalva.lv visvairāk balsu – 6919 no 15 736 reģistrētajām – šogad saņēma Valdis Čerpakovkis, ‘’LNK Industries’’ projektu vadītājs.
Būvindustrijas lielās balvas vērtētāju šogad pirmo reizi piešķirto titulu “Gada students” un naudas balvu saņēma Edvīns Grants un Sintija Neščadima no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un Būvzinātņu fakultātes.
Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, pasniedzot balvas “Pamatakmens” uzsvēra: “Latvijas laukakmeņi, kurus palīdz lasīt mazie talcinieki, ozola pamatne, uz kuras stiprināts akmens. Tikpat īsts un pamatīgs kā balvu saņēmēji – gan seniori, gan gada titula ieguvēji.” Simboliskās balvas darinājuši māksliniece Katrīna Vasiļevska un arhitekts Andris Vītols.


Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.
“Būvindustrijas lielā balva 2019” notiek, pateicoties ģenerālsponsoram SIA “BAUROC”, sponsoriem: SIA „KNAUF”, SIA “PERI”, SIA “PAROC”, AS “SKONTO GROUP”, SIA “Thermowhite Baltic”, SIA “VELUX Latvia”, SIA “STIKLA SERVISS”, kā arī atbalstītājiem: SIA “RERE GRUPA”, SIA „SAKRET”, „RAMIRENT Baltic” AS Rīgas filiāle, SIA “CMB”, SIA “TENAX PANEL”, un mediju partneriem: building.lv, abc.lv, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, “Būvinženieris”, “Laiks Mājai”.