Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE GRUPA godina savus darbiniekus un pasniedz Gada darbinieka 2019 apbalvojumus

Februāra izskaņā, atskatoties uz iepriekšējā gada veikumu, RERE GRUPA tradicionāli  teica paldies visiem 230 kolēģiem par ieguldīto darbu un enerģiju, prasmēm un sasniegumiem visa gada garumā. Šogad apbalvošanas ceremonija norisinājās gardā atmosfērā jaunatklātajā Hilton viesnīcā Vecrīgā, kuras būvniecībā ielikta mūsu speciālistu zināšanas un spējas.

Īpašu Gada darbinieka apbalvojumu un titulu saņēma 12 izcilnieki sešās kategorijās. Apsveicot komandu un ikvienu darbinieku, RERE GRUPA vadītājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš uzsvēra: "Aiz katras būves – jaunuzbūvētas, rekonstruētas vai ar rūpību atjaunotas un restaurētas, aiz katra ceļa posma kilometra, paveikto darbu kvadrātmetra un kubikmetra stāv profesionāla komanda, kuru veido zinošas, iedvesmu pilnas un spēcīgas personības. Tāpēc vislielākais paldies darbiniekiem, kuri iedvesmo jauniem sasniegumiem, izvirza jaunus izaicinājumus un rāda labāko piemēru mērķu sasniegšanā!"

RERE GRUPA Gada darbinieki 2019

Gada biroja darbiniece: INGA PITKEVIČA
Gada perspektīva: MĀRIS BITE
Gada tāmētājs: ANDREJS KALAPA
Gada būvdarbu vadītāja palīgi: HELĒNE JANSONE, GATIS BIRZNIEKS, SANDIS ŠTROVALDS
Gada būvdarbu vadītāji: ARMANDS DAUKSTS, RAIVIS MAURERS, JĀNIS ROZENBERGS
Gada projektu vadītāji: ARVIS MŪRNIEKS, ALVIS BUTJANOVS, VALDIS GRINPUKALS