Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

"RERE Būve" ierindojas celtniecības nozares "Top 10"

2019. gada nogalē izdotajā "Latvijas biznesa gada pārskatā" RERE Grupa meitas uzņēmums "RERE Būve" ierindojas celtniecības nozares "Top 10". Uzņēmuma apgrozījums 2018. gadā bija 45,854 miljoni eiro, kas ir par 39,7% vairāk nekā gadu iepriekš.
 

Celtniecības nozarē lielākais uzņēmums pēc apgrozījuma pērn, tāpat kā gadu iepriekš, Latvijā bija holdings "UPB", otro vietu 2018.gadā saglabāja "Merks", bet trešajā vietā ierindojies uzņēmums "LNK Industries".

"Latvijas biznesa gada pārskata" kārtējā izlaidumā iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti. Pārskatu veido SIA "Firmas.lv" un aģentūra LETA. 

Infografika aplūkojama šeit, savukārt LA.lv publikācija šeit.