Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Objekts Rīgas 1. slimnīca iegūst 1. vietu konkursa Latvijas Būvniecības gada balva 2016 nominācijā Fasāžu renovācija.

6. martā norisinājās konkursu  "Latvijas Būvniecības Gada balva 2016" un "Gada būvinženieris Latvijā 2016" svinīgajā gala ceremonija, kurā piedalījās valsts institūciju, pašvaldību pārstāvji, diplomāti, uzņēmumu vadītāji, būvinženieri, arhitekti, nekustamo īpašumu projektu attīstītāji.

Nominācijā "Fasāžu renovācija" 1. vietu ieguva Rīgas 1.slimnīca, kur atbildīgais būvnieks bija RERE MEISTARI 1. Vairāk informācijas par objektu šeit.

Liels paldies mūsu komandai Valdim Kokam, Ilmāram Ivuškānam, Armandam Daukstam, Robertam Vecums-Veco, Kristīnei Gulbei, Eduardam Krilovam, Mārim Ikertam, Ģirtam Apškrūmam, Jānim Neibertam, Aleksandram Voshodovam, Olgai Ļebedevai, restaurācijas speciālistiem, amatniekiem, visiem sadarbības partneriem - bez Jums šis darbs netiktu paveikts! 

Konkursam kopumā tika pieteikti 88 objekti, aptverot daudzveidīgu ēku tipoloģiju, kas ir vismaz divas reizes vairāk kā citos ēku konkursos Latvijā un atšķirībā no citiem būvju konkursiem ir iespējams pieteikt būves, kuras Latvijas pilsoņi un uzņēmumi būvējuši arī ārvalstīs. Konkursa objektu amplitūda - ievērojama augtsceltne un liela sabiedriskā pirts, skolas un baznīcas, privātmāja un daudzdzīvokļu ēkas, vērienīgas ražotnes un mazas koka būves, stadioni un unikāla strūklaka un daudzi, daudzi citi.

Konkurss „Latvijas Būvniecības Gada balva" notiek trešo reizi un ir žurnālu „Latvijas Būvniecība"un „Latvijas Architektūra" organizēts konkurss sadarbojoties Ekonomikas ministriju, VARAM, Rīgas domes Īpašuma departamentu, Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju, biedrību "Building Design and Construction Council" Latvijas Restauratoru biedrību, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociāciju, Latvijas Amatniecības kameru, biedrību "Zaļās mājas.