Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Muzeju krātuvju komplekss

Klients

VAS „Valsts nekustamie īpašumi”

Būvuzņēmējs

PS „RERE MEISTARI 1”

Projektētājs

SIA „Arhitektu birojs KRASTS”

Objekta tips

Būvniecība

Adrese

Pulka iela 8, Rīga

Būvniecības statuss

Procesā

Projekta "Muzeju krātuvju kompleksa būvniecība" izpildes rezultātā tiks radīta mūsdienīga materiāli tehniskā bāze Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājumam, Rakstniecības un mūzikas muzeja krājumam un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Ārzemju mākslas kolekcijas un 20. gadsimta 2. puses - 21. gadsimta mākslas kolekcijas izvietošanai un darbam ar to.
Muzeju krātuvju kompleksa infrastruktūra nodrošinās: muzeju priekšmetu glabāšanu, dokumentēšanu un restaurāciju, kā arī krājuma izmantošanu gan muzeju darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Kompleksā ir plānota arī atsevišķu kolekciju eksponēšana.
Objekta teritorija atrodas pieminekļu aizsardzības zonā, un teritoriju paredzēts labiekārtot, veidojot pārdomātu gājēju celiņu, nodrošinot vides pieejamības prasības, īpašu apstādījumu sistēmu. Būvapjoms veido vienotu arhitektonisko veidolu, ārēji neatdalot atsevišķu muzeju zonas. 

Objekta tehniskie rādītāji:
• Kopējā ēku platība - 30 330,8 m²
• Zemes gabala platība - 28 370,0 m²
• Apbūves laukums - 10 842,4 m²
• Ceļu un laukumu platība 8505,5 m²s

Ziņas:

 

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu