Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Stāmerienas pils galvenajā tornī atgriezās vēja rādītājs ar vēstījumu nākamajām paaudzēm

27. augustā Stāmerienas pils galvenajā tornī atgriezās vēja rādītājs, kura bumbā svinīgi tika ievietota kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. 

Kopā ar vēstījumu kapsulā glabāsies 1 eiro monēta ar Latvijas simboliem, Gulbenes novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Gulbenes Novada Ziņas” jaunākais izdevums un RERE Grupa simboliska liecība nākamajām paaudzēm – sudraba piespraudīte ar latviešu spēka zīmi - jumi, kas ir daļa no mūsu uzņēmuma logo. Lai tas ir kā vēstnesis pils labklājībai, veiksmei un attīstībai.


Pasākumā RERE Grupa vadītājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš minēja, ka "Šodien vēja rādis ir arī laika rādis un mūsu laikmeta vērtību rādis. Līdz ar kapsulas nodošanu vēsturei, mēs ne tikai atstājam dokumentu, bet praktisku mūsu paveiktā darba liecību. Mūsu patiesākais vēstījums ir rūpes un gādība par vēsturiskā mantojuma saglabāšanu. Pateicos ikvienam meistaram, aroda pratējam par šo liecību saglabāšanu Stāmerienas pilī".

Nosakties LTV1 reportāžu par atjaunošanas darbiem Stāmerienas pilī! RERE Meistari profesionāli veikuši tik ļoti nepieciešamos jumta rekonstrukcijas un stiprināšanas darbus, kā arī fasādes, logu atjaunošanu.