Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Ziņas

RERE Meistari valdes loceklis Normunds Kotāns saņem nozares augstāko novērtējumu

27. septembrī svinīgā ceremonijā VEF Kultūras pilī, klāt esot valsts prezidentam un daudziem jo daudziem ministriem, būvniecības nozares speciālisti saņēma ikgadējo valsts augstāko nozares apbalvojumu – Būvindustrijas lielo balvu Pamatakmeni.

Šogad balvai pieteicām Normundu Kotānu - RERE Meistari valdes locekli, būvgaldniecības un galdniecības restaurācijas nodaļas vadītāju un atjaunotās Hoijeres kundzes viesu nama Liepājā projekta direktoru.

“Mums nebija ne mazāko šaubu, ka lielo balvu - Pamatakmeni saņems tieši Normunds. Nu to ir novērtējusi un atzinusi arī visa industrija! MILZĪGS paldies Tev, Normund, par Tavu profesionālo kompetenci un attieksmi, rūpību un pietāti, kultūrvēsturisko vērtību toleranci, par neatlaidību pret sevi un kolēģiem!

Sirsnīgs paldies kolēģiem, kas novērtēja, izvirzīja, turēja īkšķus un ticēja! #JoKomandāIrSpēks!”, atzinīgus vārdus Normundam velta RERE Grupas vadītāja Mārīte Straume.

 

Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls „Būvinženieris” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, un citām būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām jau desmito gadu rīko vērienīgo Latvijas mēroga apbalvojuma „Būvindustrijas lielā balva” pasniegšanu, suminot nozares labākos speciālistus, izceļot arhitektu, būvinženieri, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus nozares profesionāļus, kuru līdzdalībai un prasmēm pateicoties, tapušas izcilas būves.