Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Panākta vienošanās par tiesu procesu un iepriekš noslēgtā līguma izbeigšanu Jaunā Rīgas teātra rekonstrukcijas lietā

Pirmdien, 9. decembrī, PS "RERE Būve 1" un VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) vienojās par iepriekš noslēgtā līguma izbeigšanu. Vienošanās paredz, ka abas puses atsauc tiesā iesniegtās prasības un izbeidz attiecīgās tiesvedības.

Panāktais izlīgums nosaka, ka PS "RERE Būve 1" nodod VNĪ būvlaukumu, būvmateriālus un demontētos materiālus, kas nepieciešami tālākai ēkas rekonstrukcijai, kā arī kompromisa ietvaros paredz kompensāciju blakus esošo ēku remontiem un objektā veicamajiem konservācijas darbiem, un atmaksā neapgūto avansu. Savukārt VNĪ norēķinās par būvsabiedrības reāli paveiktajiem, bet vēl neapmaksātajiem darbiem.

Strīds par būvdarbiem Jaunā Rīgas teātra rekonstrukcijas lietā aizsākās š.g. vasarā, kad būvdarbu izpilde nenotika sākotnēji plānotajos termiņos un pušu starpā bija būtiskas pretrunas vairākos ar projekta realizāciju saistītos jautājumos.