Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Noslēgts līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju Jelgavā

  Ivars Veiliņš  Ivars Veiliņš  Ivars Veiliņš

Foto: Ivars Veiliņš

Foto: Ivars Veiliņš

Foto: Ivars Veiliņš
  •  Ivars Veiliņš
  •  Ivars Veiliņš
  •  Ivars Veiliņš

17. jūlijā Jelgavas pilsētas dome parakstīja līgumu ar personu apvienības "RERE Vide – Hidrostatyba" par Loka maģistrāles rekonstrukcijas darbiem Jelgavā.

"Esam gandarīti, ka jau drīzumā tiks uzsākti Loka maģistrāles rekonstrukcijas darbi. Tās būs vienas no lielākajām investīcijām pilsētas infrastruktūras attīstībā, jo tiks atjaunots ne tikai ceļa segums 4,6 kilometru garumā, bet arī dzelzceļa pārvads, izbūvēti vairāki rotācijas apļi un cita nepieciešamā infrastruktūra, domājot gan par uzņēmējdarbības attīstību Loka maģistrālei piegulošajā teritorijā, gan par iedzīvotāju vajadzībām," uzsvēra Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzreiz pēc līguma parakstīšanas. 

Kopējās Loka maģistrāles rekonstrukcijas projekta izmaksas ar PVN ir 21 679 350,03 eiro, no tām 12 004 303 eiro ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03 eiro ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 9 110 520 eiro ir Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.