Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Ēnu dienas ietvaros Dobeles pilsdrupās RERE Grupa uzņem topošos būvniekus

Arī šogad RERE Grupa turpina iedibināto tradīciju uzņemt Ēnu dienas dalībniekus. 12. februārī RERE Grupa objektā – Dobeles pilsdrupās – tika draudzīgi uzņemti topošie būvnieki. Šogad par būvniecības procesu un izaicinājumiem vairāk tika pastāstīts studentiem no Jelgavas – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes 4. kursa studentiem un mācībspēkiem.

Dalībniekiem būvniecības procesa nianses palīdzēja izzināt RERE Grupa būvnieki. Klātesot būvobjektā, jaunieši īpaši izvaicāja būvniekus par tehniskām projekta niansēm un detaļām, bet, vaicāti par lielākajiem izaicinājumiem, būvnieki jauniešiem norādīja uz mūru nostiprināšanas darbiem un pamatīgo izpēti, kā arī inženierkomunikāciju ierīkošanu šajā norobežotajā vietā – pilskalnā.

Ēnu dienas gaitā mācībspēki atzina: "Šī ir lieliska iespēja iepazīt būvniecības dažādību – sākot ar modernām publiskām jaunbūvēm, infrastruktūras objektiem, kā Muzeju krātuves komplekss, ko apmeklējām pagājušajā gadā, līdz pat šādam konservācijas, rekonstrukcijas, restaurācijas un modernas būvniecības apvienojumam kā Dobeles pilsdrupas ar Livonijas ordeņa pils kapellu."


Aicinām noskatīties īsu video atskatu uz aizvadīto Ēnu dienu!