Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Ēkas rekonstrukcija Vecpilsētas ielā 14, Jelgavā

Ēka Vecpilsētas ielā 14 ir būtiska Jelgavas vēsturiskās apbūves sastāvdaļa un nozīmīgs Latvijas pilsētu koka apbūves arhitektūras paraugs, kurš saglabājis 18.gadsimta otrās puses dzīvojamās ēkas stāvu un telpu plānojumu, vēsturisko apdares materiālu un pielietoto tehnoloģiju, dekoratīvās apdares pielietojuma paraugus.
 

Ēkas rekonstrukcijas ietvaros tika veikts tehnoloģiski sarežģīts būvpaņēmiens ēkas saglabāšanai – visa ēkas karkasa pacelšana un izlīdzināšana, ēkas pamata piemūrēšana līdz koka karkasa plaknei, apakšējo vainagsiju protozēšana/nomaiņa, karkasa atpakaļ “atlikšana”. Šobrīd turpinās ēkas fasādes horizontālo un vertikālo koka konstrukciju protezēšanas darbi un jauna iekšējā koka karkasa izbūve.

#jomēsmīlamrestaurēt #REREMeistari #REREGrupa