Lai nodrošinātu vietnes darbību, RERE Grupa ievāc un apstrādā sīkdatnes.
Vairāk informācija par sīkdatnēm.

Izvēlieties, kurām sīkdatnēm piekrītiet:
Pielāgot sīkdatnes Piekrītu visām sīkdatnēm

Ziņas

Atklāta rekonstruētā Ulbrokas ambulance

2022. gada 9. septembrī, pēc rekonstrukcijas, Ulbrokā svinīgi atklāta PA “Stopiņu ambulance” Ulbrokas ambulances ēka.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā, klātesot Ropažu novada pašvaldības vadībai, Stopiņu ambulances vadītājai un ambulances kolektīvam, būvnieku komandai, projektētājam, būvuzraugam un citiem viesiem, izskanēja daudzi pateicības vārdi par kopīgi veikto darbu, kas noritējis labā un konstruktīvā sadarbībā.

 

“Projekta ietvaros tika uzlabota ambulances energoefektivitāte, kas ir ļoti būtiski, gaidot šo ziemu, kā arī ergonomika. Ambulances personālam būs prieks strādāt jaukās, mājīgās un ērtās telpās,” svinīgajā brīdī sacīja RERE Meistari vadītājs Ervīns Koncevičs.

Rekonstrukcijas darbu ietveros ambulances ēkai pastiprināti pamati, nomainītas kanalizācijas un apkures sistēmas, izbūvēta jauna ventilācijas sistēma, nomainīts jumts, veikti ēkas siltināšanas darbi. Pie ēkas izbūvēta autostāvvieta apmeklētāju ērtībām.

Renovētajā ambulancē iedzīvotājiem būs pieejamas 3 ģimenes ārstu prakses, pakalpojumus varēs sniegt jaunajā zālē, kā jauns pakalpojums iedzīvotājiem būs sāls istaba. Tāpat kā iepriekš, ambulancē iedzīvotāji varēs saņemt stomatologa, ginekologa, homeopāta, USG speciālistu pakalpojumus, fizikālās medicīnas procedūras.

Ulbrokas ambulances rekonstrukcijas darbus veica pilnsabiedrība “RERE MEISTARI 1”, pamatojoties uz 2021. gada 10. maijā noslēgtā būvdarbu līguma un vienošanām pie tā. Kopējā darbu summa sastāda EUR 872 110.84 ar pievienotās vērtības nodokli. Darbu kvalitātes garantija tiek nodrošināta 5 gadus pēc ēkas pieņemšanas ekspluatācijā.