Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

MŪSU POZĪCIJA

 Valsts nekustamie īpašumi

Foto: Valsts nekustamie īpašumi

RERE Grupa ar pilnu atbildību saka - sadarbojoties konstruktīvi, mēs kopīgiem spēkiem nepilnības novērsīsim un šo projektu pabeigsim laikā.

  • Jaunā Rīgas teātra (JRT) ēkas rekonstrukcija ir ne vien mūsu profesionālais izaicinājums, bet arī goda lieta. Mēs – AS “RERE Grupa” darbinieki, būvnieki, administrācijas pārstāvji, restauratori, projektētāji un vadība – dzīvojam šajā valstī un lepojamies ar mūsu kultūru, tāpēc lieliski apzināmies lomu, kas ir Jaunajam Rīgas teātrim mūsu sabiedrībā un cik liela ir teātra vēsturiskās ēkas, atrašanās vietas nozīme.
  • Esam gatavi konstruktīvam darbam un sadarbībai. Pasūtītājam esam piedāvājuši gan konkrētus risinājumus problēmzonās, lai arī tie ir projektētāja atbildība, gan reālistiskus termiņus – 2022. gada pavasari – teātra būvdarbu pabeigšanai.
  • Esam piesaistījuši neatkarīgus, pieredzējušus starptautiskus ekspertus projekta ekspertīzes veikšanai un tālākās drošas būvniecības risinājumu meklēšanai. Ekspertu piedāvātie risinājumi ir apkopoti un pieejami gan pasūtītājam, gan projektētājiem tālākam darbam. 
  • VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) kā pasūtītājam ir visas iespējas pabeigt projektu laikā, ja VNĪ paši rīkojas kā atbildīgs saimnieks un ir gatavi sadarbībai.
  • VNĪ pašreizējā rīcība liecina par nevēlēšanos strādāt atbildīgi, kas pilnīgi noteikti novedīs līdz termiņu kavējumam, iespējamam finansējuma apdraudējumam, papildu izmaksām, neglābjami ietekmējot JRT atgriešanos savās mājās.