Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

RERE Grupa uzņemta Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācijā

15. maijā RERE Grupa tika uzņemta Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācijā (BuvID). Organizācijas misija ir attīstīt būvniecības industriju, ieviešot un apmācot nozari pielietot jaunus digitalizācijas procesus un tehnoloģijas, tādā veidā uzlabojot darba un darbinieku efektivitāti, darba organizācijas struktūru un būvniecības nozari kopumā.

Tā kā RERE Grupa ir mūsdienīgs un uz attīstību vērsts uzņēmums, kas savā darbā plaši izmanto BIM jeb būves digitālās informācijas modelēšanas platformu, kā arī citus modernus digitālus risinājumus, kompānijas pievienošanās BuvID ir pašsaprotams solis.

BuvID ir sabiedriska nevalstiska organizācija, kura dibināta 2016. gada rudenī. Asociācija apvieno sevī pieredzējušus profesionāļus būvniecības un tehnoloģiju nozarē - gan fiziskas, gan juridiskas personas.

BuvID biedri divas reizes mēnesī tiekas sapulcēs, kuru pirmā daļa tiek veltīta izglītojošām prezentācijām par biedrībai aktuālām tēmām – tajās ir piedalījušies arī pieaicinātie speciālisti no Lielbritānijas, Kanādas, Dānijas, Igaunijas u.c. Sapulces otrajā daļā tiek apspriestas biedrības aktualitātes.

Biedru intereses tiek pārstāvētas arī darbā ar valsti un pašvaldībām. Ikviens BuvID biedrs var iesaistīties ar būvniecības jomas regulējuma uzlabošanu saistītos projektos, piemēram, standartu izstrādē, semināru vadīšanā u.c. Tāpat asociācijas biedri iegūst vērtīgus kontaktus savas profesionālās darbības attīstīšanai.