Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Grupa komanda no konkursa "Latvijas Būvniecības Gada balva 2019" apbalvošanas atgriezusies ar balvām!

Nozarei nozīmīgajā konkursā RERE Grupa saņēmusi divas balvas – nominācijā "Restaurācija" iegūstot 1. vietu ar Jelgavas vecpilsētas namiņa restaurācijas darbiem un nominācijā "Industriālā būve” saņemot 3. vietas apbalvojumu par ražošanas ēkas būvniecību Valkā. 

Būvju izvērtēšanas konkursam Latvijā kopumā tika iesniegti 162 pieteikumi 10 dažādās nominācijās. Tāpat konkursā piedalījās arī vairāki ārzemju objekti, kuru tapšanā iesaistīti Latvijas pilsoņi - būvniecības speciālisti.

Kā minēts, RERE Grupa paveiktais tika apbalvots divās nominācijās, tāpat uzņēmuma vadībai uzsverot to, ka tā patiesi lepojas ar visām 10 pieteiktajām būvēm visās kategorijās.

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2019 gala ceremonijā tika pasniegta arī Roberta Vecuma-Veco piemiņas balva. Piemiņas balvu saņēma restaurators Juris Pavlovs. Apsveicot ar īpašo balvu, RERE Grupa vadītājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš novēlēja: "Roberta vārdiem runājot, par labu restauratoru liecina viņa dvēsele – prasmīga attieksme pret darāmo darbu, dziļākajā būtībā labs restaurators esot ideālists. Ar ideālista pārliecību par vēstures un arhitektūras liecību vērtību, mums pārējiem ir iespējams lasīt tagadni un nākotni. Tieši šī misija palīdzēs saglabāt daiļamatniecības devumu, veidos un atjaunos Latvijas Būvkultūru nākotnē."
Mākslas vēsturniece, restauratore Dace Čoldere uzsvēra, ka restaurācija ir pati nozīmīgākā joma būvniecības nozarē. Vecpilsētas ielas objekts Jelgavā ir vissarežģītākais objekts restaurācijas vēsturē. Pateicoties Robertam, šim namam tika iedota otra elpa.

Izsakām vislielāko pateicību visiem, kuru darba rezultāts redzams un baudāms ikvienam!


Aicinām apskatīt konkursā apbalvotos objektus zemāk:

- Jelgavas vecpilsētas ēka – topošais Zemgales restaurācijas centrs
- Ražošanas ēka Valkā