Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

RERE Grupa darbinieks ar izcilību absolvē maģistra programmu!

Lepojamies ar mūsu kolēģa ĢIRTA STRIEBUĻA sasniegumu, ar izcilību absolvējot profesionālo maģistra programmu būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanā Rīgas Tehniskajā universitātē! Priecājamies par profesionālo izaugsmi un virzību attīstībā!

Saskaņā ar RTU Senāta lēmumu, DIPLOMU AR IZCILĪBU izsniedz bakalaura, maģistra un 2. līmeņa profesionālo programmu beidzējiem, kuri studiju procesa laikā ir ieguvuši tikai ļoti labas (8), teicamas (9) un izcilas (10) atzīmes. Diploms ar izcilību izsniedzams, ja visā studiju laikā atzīmes „ļoti labi” (8) nav vairāk kā 25 % no kopējo atzīmju skaita, un ja gala pārbaudījumu vērtējums, tajā skaitā par bakalaura, maģistra darbu, diplomdarbu vai inženierprojektu nav zemāks par „teicami” (9).