Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Grupa arī šogad atbalstīs Siguldas Opermūzikas svētkus

Opermūzikas svētki šogad norisināsies no 26. līdz 28. jūlijam Siguldā. Svētku centrālais notikums būs Džakomo Pučīni operas “Toska” brīvdabas oriģināliestudējums.

Gatavojoties grandiozajam vasaras notikumam, 6. martā svētku producents Dainis Kalns, operas radošā komanda, kā arī atbalstītāji – Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un RERE Grupa vadītājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš piedalījās preses konferencē. Tās laikā Dainis Kalns iepazīstināja ar svētku programmu, pasākuma atbalstītājiem un māksliniekiem: Toskas lomas izpildītāju Maiju Kovaļevsku, diriģentu Atvaru Lakstīgalu, režisoru Gunti Gailīti, scenogrāfu Aigaru Ozoliņu, kostīmu mākslinieci Ievu Kundziņu.

Kā norādīja Dainis Kalns: “Sigulda bez operas būtu kā ziema bez sniega. Esam pateicīgi atbalstītājiem, jo tikai ar Siguldas pilsētas un atbalstītāju palīdzību varam noorganizēt jau divdesmit septītos opermūzikas svētkus.”

RERE Grupa vadītājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš uzsvēra: “Esam pagodināti, ka varam stiprināt un atbalstīt šo muzikālo jaudu, kas vilina, aizkustina, liek iemirdzēties jaunām operas zvaigznēm, un kultūras baudītājiem atkal satikt iemīļotos un labi zināmos māksliniekus. Opermūzika Siguldas pilsdrupās brīvdabā skan jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu. Neapšaubāmi, šī festivāla pamatos ir iebūvēta milzu mīlestība pret mūziku, cieņa pret mākslinieku talantu un nezūdošā organizētāju enerģija. Ja būvniecībā šodien runājam par ilgtspēju un enerģijas transformācijām, tad Siguldas opermūzikas svētki ir labākais piemērs ilglaicībai un pozitīvi lādētās enerģijas nezūdamībai. Mēs būvējam ēkas, un tikai augstvērtīgs saturs piešķir telpai jēgu. Savā izcilībā Siguldas Opermūzikas svētki parāda, ka arī bez telpas ir iespējams uzbūvēt lielu pasākumu.”

XXVII Starptautiskos Siguldas Opermūzikas svētkus piedāvā biedrība “Siguldas Opermūzikas svētki” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Atbalsta: Siguldas novada pašvaldība, Latvijas Kultūrkapitāla fonds, A/S RERE Grupa.

Plašāk par svētku programmu lasiet šeit.