Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

Mūžībā devies RERE Grupa restaurācijas darbu eksperts Roberts Vecums-Veco

Atbildot uz jautājumu – kā atpazīt labu restauratoru, Roberts teica, ka tā esot restauratora dvēsele – prasmīga attieksme pret darāmo darbu.  Dziļākā būtībā labs restaurators esot ideālists.

Un tāds Tu mums vienmēr būsi atmiņā – ar patiesu un dziļu misijas apziņu zināt darāmo, radīt darītājus un mācēt pastāstīt par padarīto, saglabājot daiļamatniecības mantojumu, veidojot un atjaunojot Latvijas Būvkultūru.

Roberts vienmēr ir bijis vēstures un arhitektūras pieminekļu, domu un liecību sargātājs. Kā nerimstošs ideju ģenerētājs viņš ievilka, pastūma, pacēla, ja vajadzēja - arī iespēra, lai lietas notiktu un kļūtu jēgpilnas un lielas.

Katrā objektā  ir Tevis atstāts personīgs stāsts – to mēs sargāsim un stāstīsim tālāk.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību un skumjajā brīdī esam kopā ar Roberta Vecums-Veco ģimeni, domu biedriem un Latvijas Būvmantojuma atjaunotāju saimi.