Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

Guntis Āboltiņš-Āboliņš piedalās publiskā diskusijā "Būvniecības dienas 2018”

11. - 12. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās atklātas diskusijas par attīstības tendencēm digitālajā pasaulē, tehnoloģiju strauju ienākšanu būvniecībā, šī procesa radītajiem izaicinājumiem un sadarbības iespējām būvniecībā kvalitatīvas un drošas dzīves vides radīšanā.

Informācijas tehnoloģiju un to pielietojuma nepārtraukta attīstība pakāpeniski maina būvniecības nozares kopējo ainu un pieprasa tirgus dalībniekiem mainīt arī līdzšinējo domāšanas veidu, attieksmi un rīcību, kas vairs nebalstās šodienas realitātē, bet gan nākotnes perspektīvās.

RERE GRUPA valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš dalījās pieredzē par tēmu “Kvalitātes vadības sistēma uzņēmumā RERE Grupa”, kā arī rosināja atbildēt un diskutēt par trim svarīgākajiem jautājumiem - kādai jābūt kvalitātei, cik maksā kvalitāte un - kurš par to atbild.

„Būvniecības dienas 2018“ rīko Būvniecības valsts kontroles birojs, Ekonomikas ministrija, Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts”, Valsts Nekustamie  īpašumi un Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija.