Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

Ziņas

Dienas Bizness: Gaida likumu izmaiņas

8. janvāra "Dienas Bizness" laikrakstā lasāms par būvniecības nozares tendencēm 2019. gadā, kur savu viedokli pauž arī RERE Grupa valdes priekšsēsētājs Guntis Āboltiņš–Āboliņš. 

Taujāts, ko sagaida no jaunās valdības, RERE Grupa valdes priekšsēsētājs Guntis Āboltiņš–Āboliņš nosauc grozījumu pieņemšanu Darba likumā, kā arī Būvniecības likumā. Viņš, tāpat kā daudzi citi būvnieki, teic, ka publiskajam sektoram ir jādomā par pasūtījumu cikliskumu, ņemot vērā ekonomikas tendences, lai nav tā kā līdz šim – ir gadi, kad nozare netiek galā ar darbu, tad seko tukšie gadi, kad darba nav un darbaspēks aizplūst uz ārzemēm.

Savās šā gada prognozēs būvuzņēmējs ir optimistisks: "Šogad turpināsies gan esošie projekti, gan arī tiks sākti jauni, jau tagad ir skaidrs, ka būvniekiem tas atkal liks būt elastīgiem, spēt pielāgoties un savlaicīgi paredzēt kāpuma un krituma viļņus. Šie izaicinājumi neies secen arī mūsu uzņēmumam, jo īstenojam tādus lielprojektus kā Mežaparka Lielās estrādes pārbūves 2. kārta, četru muzeju krātuvju kompleksa būvniecība Rīgā, Pulka ielā, Jaunā Rīgas teātra ēku kompleksa rekonstrukcija un citi. Mums būs jāspēj mobilizēties un arī iekšēji atrast jaunus risinājumus darba efektivizēšanai.

Visai nozarei būtiska būs arī projekta Rail Baltica attīstība – tuvākajā nākotnē tas paredz dzelzceļa stacijas pārbūvi Rīgas centrā, tilta un uzbēruma projektēšanu un būvdarbus. Šis noteikti ir viens no vērienīgākajiem tuvākās desmitgades projektiem un līdz ar to arī viens no galvenajiem nozares izaicinājumiem."


Visu publikāciju lasi šeit.