Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ziņas

RERE Grupa saņem divus augstākos GRAND PRIX apbalvojumus konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018”

Kā vienam no diviem vērienīgākajiem un nozīmīgākajiem 2018. gada projektiem žūrijas vērtējumā GRAND PRIX balva piešķirta Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūves pirmajai kārtai ar skatītāju lauka izbūvi. Savukārt Latvijas Būvniecības Gada balvas ietvaros rīkotā konkursa “Gada būvinženieris Latvijā 2018” GRAND PRIX balva piešķirta Valdim Kokam par īpašiem nopelniem vērienīgu objektu realizācijā.

Valdis Koks kā projektu direktors vadījis Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pirmā posma pārbūvi, kā arī turpina šo darbu otrajā pārbūves posmā. Valda Koka eksperta skatījums un vadība ir bijusi nozīmīga arī citu apjomīgu un sarežģītu būvprojektu realizācijā, piemēram, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja rekonstrukcijā un virkni citos projektos.

Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pirmo posmu ekspluatācijā nodeva 2018. gada 7.jūnijā pirms valsts simtgades Dziesmu un deju svētkiem. Pēc pārbūves Mežaparka estrādes iežogotā teritorija ir par aptuveni 50 000 kvadrātmetru lielāka, sasniedzot 146 430 kvadrātmetrus. Koristu tribīnes ar pagaidu koka tribīnēm paplašinātas par 2292 koristu vietām līdz 10 000 vietām kopā, savukārt skatītāju lauka jaunā platība ir 22 197 kvadrātmetri, kuros ir nodrošinātas sēdvietas 30 557 skatītājiem līdzšinējo 23 000 sēdvietu vietā.

Konkursa nominācijā “Jaunbūve – sabiedriska ēka” atzinību saņēma RERE Grupas realizētais Dubultu kultūras un izglītības centrs, Mūzikas skola. Apvienojumā ar līdzās esošo 2015. gadā uzcelto Jūrmalas Mākslas skolu un centrālo bibliotēku, trīs ēkas un to iekšpagalms veido Dubultu Kultūras kvartālu. Jūrmala ir ieguvusi jaunu, daudz plašāku mūzikas vidusskolas ēku, koncertzāli ar 400 skatītāju vietām, kura var konkurēt savas izcilās akustikas dēļ.

Īpaša balva par unikālu un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanu, izgatavojot vitrāžu Rīgas Domam, saņēma iesaistītā komanda. Vitrāža „Ar degsmi par brīvu Latviju” ir piemiņas zīme neatkarīgajai Latvijai, kas veltīta barikāžu laikam. Tā ir uzstādīta Marijas kapelā ar skatu uz Doma laukumu.

RERE Grupa ir gandarīta par saņemto novērtējumu un izsaka vislielāko pateicību visām projektu komandām un sadarbības partneriem, jo tikai kopējā sadarbībā iespējams sasniegt ilgtspējīgus rezultātus.

Par objektiem:

  • Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve, Ostas prospekts 11, Rīga. Dziesmu svētku estrādes skatītāju lauks. Būvniecības posms A. Pasūtītājs Rīgas domes Īpašuma departaments. Projekts arhitekts Juris Poga, Arhitekts J. Pogas birojs, arhitekts Austris Mailītis, Mailītis A.I.I.M. Būvnieks PS LNK RERE. Būvuzraudzība Māris Briška, atbildīgais būvuzraugs, Rīgas serviss.
  • Dubultu kultūras un izglītības centrs, Mūzikas skola. Strēlnieku prospekts 30, Jūrmala. Pasūtītājs Jūrmalas pilsētas dome. Projekts arhitekts Aleksandrs Čepiguss, Skonto Būve. Būvnieks PA RE&RE un RERE MEISTARI. Būvuzraudzība Māris Tidriķis, FORMA 2.
  • Vitrāža Rīgas Domam. Pasūtītājs biedrība Ascendum valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce, Rīgas Doma pārvalde valdes loceklis Kaspars Upītis, arhitekte Zane Deruma, JR elements, arhitekts Krišs Zilgalvis – vitrāžas idejas autors; Anda Munkevica, AM Studio – stikla māksliniece, vitrāžas izgatavotāja, būvnieks RERE Grupa, būvuzraudzība Agris Ķuze.