Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

Ogres centrālās bibliotēkas jaunbūve

Klients

Ogres novada pašvaldība

Būvuzņēmējs

SIA RERE BŪVE

Adrese

Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001

Būvniecības statuss

Procesā

Ēkas būvniecībā tiks izmantotas modernas tehnoloģijas. OCB uzstādītais apgaismojums ar viedo vadību nodrošinās, ka apgaismojuma līmenis mainās gan no dabīgā apgaismojuma pieplūdes, gan no cilvēku klātbūtnes. Rekuperācijas ventilācijas sistēma automātiski uzraudzīs iekštelpu gaisa parametrus un tās darbība mainīsies, mainoties gaisa kvalitātei iekštelpās, attiecīgi pastiprinot gaisa apmaiņu telpās, ja tas ir nepieciešams.

Ēkai tiks izbūvēta unikāla apkures sistēma – kanalizācijas notekūdeņu rekuperācijas sistēma, kas tiks pieslēgta pie pilsētas maģistrālajiem kanalizācijas tīkliem. Iekārta veidota notekūdeņu siltuma atgūšanai, tālāk to novirzot ēkas un karstā ūdens apsildei.

Plānots uzstādīt saules baterijas elektroenerģijas ražošanai. Kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi.

Paredzēts, ka jaunajā ēkā atradīsies ne tikai bibliotēka, bet tajā būs arī konferenču zāle un Ogres Dzimtsarakstu nodaļa, kuras laulību telpā plānots stiklots altāris ar skatu uz priežu mežu.


Ziņas: 

 

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu