Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Piekrītu

RERE GRUPA

RERE GRUPA

RERE GRUPA ir būvniecības profesionāļi.

Komanda ar ievērojamu pieredzi. Mēs nodrošinām kompetenci un kvalitāti trīs galvenajos virzienos: būvniecībā, restaurācijā, infrastruktūras un vides projektu īstenošanā. Augstas kvalifikācijas inženieri, Latvijas vadošie restauratori, profesionāli infrastruktūras un vides projektu speciālisti ir gatavi īstenot Jūsu būvniecības idejas.

Ziņas

08-03-2019
RERE Grupa saņem divus augstākos GRAND PRIX apbalvojumus konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018”

Kā vienam no diviem vērienīgākajiem un nozīmīgākajiem 2018. gada projektiem žūrijas vērtējumā GRAND PRIX balva piešķirta Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūves pirmajai kārtai ar skatītāju lauka izbūvi. Savukārt Latvijas Būvniecības Gada balvas ietvaros rīkotā konkursa “Gada būvinženieris Latvijā 2018” GRAND PRIX balva piešķirta Valdim Kokam par īpašiem nopelniem vērienīgu objektu realizācijā.

06-03-2019
RERE Grupa arī šogad atbalstīs Siguldas Opermūzikas svētkus

Opermūzikas svētki šogad norisināsies no 26. līdz 28. jūlijam Siguldā. Svētku centrālais notikums būs Džakomo Pučīni operas “Toska” brīvdabas oriģināliestudējums.