Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Sapratu

RERE GRUPA

RERE GRUPA

RERE GRUPA ir būvniecības profesionāļi.

Komanda ar ievērojamu pieredzi. Mēs nodrošinām kompetenci un kvalitāti trīs galvenajos virzienos: būvniecībā, restaurācijā, infrastruktūras un vides projektu īstenošanā. Augstas kvalifikācijas inženieri, Latvijas vadošie restauratori, profesionāli infrastruktūras un vides projektu speciālisti ir gatavi īstenot Jūsu būvniecības idejas.

Ziņas

29-09-2020
Atklāts piemiņas gleznojums Robertam Vecumam-Veco

Eiropas kultūras mantojuma dienās, kas nedēļas nogalē norisinājās visā Latvijā, Rīgas 1. slimnīcas atjaunotajā Rehabilitācijas klīnikas uzgaidāmajā telpā tika atklāts piemiņas gleznojums monumentāli dekoratīvās tēlniecības amata meistaram un restaurācijas darbu ekspertam - mūsu Robertam Vecumam-Veco.

Godinot Roberta Vecuma-Veco ieguldījumu Latvijas būvkultūras un daiļamatniecības, vēstures un arhitektūras mantojuma sargāšanā, pasākumā pulcējās kolēģi, restaurācijas un amatniecības biedrību pārstāvji, arhitekti, kultūrvēsturisko ēku restaurācijas darbu pasūtītāji, domubiedri un Roberta dzīvesbiedre Zaiga Vecuma-Veco.

Piemiņas gleznojumā attēlots Rīgas 1. slimnīcas ģerbonis. Tajā simboliski savijas stāsts par 1. slimnīcu, kas ir viens no pēdējiem Roberta objektiem, par Rīgas būvkultūru kopumā un paša eksperta lomu tajā. Piemiņas gleznojumā lasāms īss stāstījums par Roberta paveikto vairāku slimnīcas korpusu restaurācijā. Piemiņas vietas idejas iniciatore ir arhitekte Anna Vasiljeva, gleznojuma autore - Aija Rulle.
 

17-09-2020
Atvērta atjaunotā Rīgas 1. slimnīcas rehabilitācijas klīnika

17.septembrī, kopā ar Rīgas pilsētas pašvaldības vadību, Rīgas 1.slimnīcas pārstāvjiem, AS “RERE Grupa”, Latvijas Būvinženieru savienību, pārstāvjiem no Rīgas domes Labklājības departamenta un pašvaldības veselības aprūpes iestādēm apmeklētājiem, atklājām atjaunoto Rīgas 1.slimnīcas Rehabilitācijas klīnikas ēku Bruņinieku ielā 5, korpuss 14A.

Rīgas 1.slimnīcas 14A korpusa ēka ir būvēta 1890. gadā un tā pēc atjaunošanas ir piemērota modernāko rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Rehabilitācijas klīnikas atjaunošanā esam saglabājuši ēkas vēsturiskās vērtības. Tika veikti fasādes atjaunošanas un restaurācijas darbi, tai skaitā atjaunoti vēsturiskie aklie lodziņi. Ēkai atjaunots jumta segums. Iekštelpās veikta mūra velvju restaurācija uzgaidāmajā telpā un restaurētas orģinālās čuguna kāpnes, kas pielīdzināmas Eifeļa torņa Parīzē izbūves tehnoloģijai un kvalitātei. Veikti griestu, sienu, grīdu izbūves un apdares darbi. Pieejamību pacientiem ar kustību traucējumiem nodrošinās ēkai piebūvētais lifts.